VAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖZALP İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İhaleleri 2026
VAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖZALP İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ bünyesinde şu an 0 aktif kamu ihalesi bulunuyor; sistemde toplam 3 ihale kayıtlı. İlanları sektör ve tutar bazında ücretsiz inceleyebilir, bu kurum için alarm kurup yeni ihalelerde anında bildirim alabilirsiniz.
Son İhaleler
2024-2025 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA ORTAÖĞRETİM OKULLARINA TAŞINACAK ÖĞRENCİLERE ARAÇ KİRALAMA HİZMET ALIMI
ÖZALP İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2024-2025 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA TEMEL EĞİTİM OKULLARINA TAŞINACAK ÖĞRENCİLERE ARAÇ KİRALAMA HİZMET ALIMI
ÖZALP İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Van İli Özalp İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 46 Özel Eğitime İhtiyacı Olan Öğrenci /Kursiyer/Velinin 4 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 22 Hat ( Araç) İle 180 İş Günü Taşınması İşi
ÖZALP İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
VAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖZALP İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ Rekabet Analizi
Bu idarenin ihalelerindeki ortalama rekabet ve fiyat kırım verileri (son 3 yıl).
VAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖZALP İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İhalelerini En Çok Kazanan Firmalar
İlgili İhale Sayfaları
Sıkça Sorulan Sorular
VAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖZALP İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ şu an kaç ihale açtı?▾
VAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖZALP İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ bünyesinde şu an 0 aktif ihale bulunuyor; sistemde toplam 3 ihale kayıtlı.
VAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖZALP İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ihalelerini nasıl takip edebilirim?▾
İhale Metrik üzerinden VAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖZALP İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ için ücretsiz alarm kurabilir, yeni ihale çıktığında anında e-posta bildirimi alabilirsiniz.
VAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖZALP İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ hangi tür işler için ihale açıyor?▾
VAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖZALP İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ çeşitli mal, hizmet ve yapım işleri için ihale açmaktadır.
VAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖZALP İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ihalelerini kaçırmayın
Bu kurum yeni ihale açtığında anında bildirim almak için hemen hesap oluşturun.
Ücretsiz Alarm Kur